اپل عمر باتری ساعت هوشمند خود را افزایش می‌دهد

Round-Apple-Watch-concept-by-Alcion

 

عمر کم باتری ساعت هوشمند اپل از همان روزهای اول معرفی بزرگ‌ترین نقص آن بود و خود اپل هم در مراسم معرفی ساعت از همه چیز ساعتش گفت به‌جز عمر باتری! گزارش‌های ضد و نقیضی از عمر باتری اپل واچ به دست می‌رسد و برخی از کاربران اعلام کرده‌اند که در آخر شب هنوز 30-40% از ظرفیت باتری باقی‌مانده است. اما بسیاری نیز از این گلایه دارند که در یک روز با استفاده متوسط خیلی زود ساعت خاموش می‌شود. با این حال به نظر می‌رسد که ساعت هوشمند اپل یک روز را به‌راحتی دوام می‌آورد اما حتما باید یادتان باشد که ساعت‌تان را آخر شب به شارژ بزنید وگرنه صبح روز بعد با یک مچ‌بند روبه‌رو می‌شوید و نه یک ساعت هوشمند!

به نظر می‌رسد بالاخره این نارضایتی‌ها به گوش اپل رسیده است و این کمپانی قصد دارد از یک باتری بزرگ‌تر در نسل بعدی ساعت‌های هوشمند خود استفاده کند.

خبرهایی شنیده می‌شود از اینکه اپل در حال همکاری با سامسونگ و ال‌جی است تا بتوانند با همکاری هم یک نمایشگر نازک‌تر را برای اپل ‌واچ دوم آماده کنند بلکه بتواند باتری بزرگ‌تری را در خود جای دهد. گفته می‌شود که مدل بعدی یک دوربین مکالمه تصویری نیز خواهد داشت تا بدون استفاده از آیفون خود بتوانید مکالمه تصویری انجام دهید. قبلا شنیده بودیم که کمپانی قصد ندارد تغییری در سایز باتری‌های ساعت خود ایجاد کند؛ اما حالا با توجه به سفارش‌های جدید اپل به شریک‌های کره‌ای‌اش به نظر می‌رسد در این عقیده خود تجدید نظر کرده است.

هنوز به طور دقیق مشخص نیست که اپل کی از دومین نسل ساعت هوشمند خود رونمایی می‌کند و شنیده می‌شود که فعلا کمپانی تمرکز خود را بر روی آماده‌سازی نسخه جدیدی از سیستم‌عامل ویژه اپل‌واچ گذاشته است که watchOS2 نام خواهد داشت. در کل به نظر می‌رسد اپل‌ واچ 2 پیشرفت‌های بسیاری را نسبت به نسخه اول خود تجربه خواهد کرد.

 

اظهاری هستم واحد IT شرکت لاوین سپهر ایرانیان

برای آشنایی بیشتر از خدمات شرکت و تخفیفامون به این آدرس سایت www.lovincard.com سر بزنید.

/ 0 نظر / 14 بازدید