تهرانگردی تو پارک های جنگلی !

تو فصل بهار و تابستون وقتی گشت و گذار به پارک های جنگلی تهران ختم میشه، خاطره های خوشی از تفریح برای شما به یادگار می مونه. صدای پرنده ها، وجود درخت ها و خیلی چیزهای دیگه باعث میشه تا لحظا های خوبی تو پارک های جنگلی داشته باشین. 
خوشبختانه چیزی که تو شهر تهران خیلی زیاده همین پارک های جنگلیه که ما چند تا از اینهارو به شما معرفی می کنیم تا تو برنامه های آخر هفتتون قرار بدین و لذت ببرین.

 

پارک جنگلی خرگوش دره
این پارک جنگلی با مساحتی بیش از 100 هکتار در منطقه 22 شهرداری تهران و کنار مجموعه ورزشی آزادی و آزادراه های تهران کرج و آزادگان واقع شده. پوشش گیاهی خرگوش دره از سرو و کاج و اقاقیا تشکیل شده و جزء کمربند سبز تهران نیز به حساب میاد

 

پارک جنگلی کوهسار

این پارک جنگلی تو شمال غرب تهران واقع شده که با آرامشی که داره می تونه یه روز خوب رو برای مسافرانش رقم بزنه. 
کوهسار یکی از معدود پارک هایی که متاسفانه یا میشه گفت خوشبختانه هنوز امکاناتی مثل رستوران و کافی شاپ و حتی سرویس بهداشتی نداره. پارک جنگلی کوهسار می تونه محل مناسبی برای ورزش یا اتراق کردن باشه. دسترسی به این پارک هم از طریق بزرگراه آبشناسان امکان پذیره.

 

 

پارک جنگلی لتمان کن
این پارک جنگلی با فضا و محیط دلنشینی که داره باعث شده تا افراد زیادی جذبش بشن. لتمان کن یه مکان خیلی خوب و مناسب برای تفریح و استراحت دوستان یا خانواده هاست. این پارک به خاطر داشتن مسیرهای پیاده روی و امکانات مناسب جز مقاصد گردشگری شهروندان تهرانی به حساب میاد.

 

 

 

پارک جنگلی چیتگر
پارک چیتگر یکی از بزرگترین پارک های جنگلی استانه که تو بیشتر فصل های سال ازش استفاده میشه. پیست دوچرخه سواری این پارک فوق العاده بزرگ و هیجان انگیزه و برای گذروندن اوقات فراغت پیشنهاد میشه.

 

 

پارک جنگلی لویزان
پارک جنگلی لَویزان یکی از پارک‌ های جنگلی شهر تهران و بخش شمیراناته که تو شمال شرق پایتخت واقع شده. این پارک جنگلی از شمال به بزرگراه شهید بابایی، از جنوب به شمس آباد، از شرق به شهرک امید، باغ پرندگان و از غرب به ده لویزان محدود می شه. این پارک در 13 کیلومتری مرکز شهر قرار گرفته و بزرگترین فضای سبز شهر تهران نیز به حساب میاد.


 

 

اظهاری هستم واحد IT شرکت لاوین سپهر ایرانیان

برای آشنایی بیشتر از خدمات شرکت و تخفیفامون به این آدرس سایت www.lovincard.com سر بزنید.

/ 0 نظر / 40 بازدید